Політика конфіденційності


Політика конфіденційності під час реєстрації користувача на сайті varan.in.ua  діє відносно всієї інформації, що Ви залишаєте на нашому сайті.

Ми обробляємо лише ті персональні дані, які Ви надали при реєстрації на сайті.

Адміністрація сайту гарантує повну конфіденційність щодо ваших персональних даних і надає доступ до персональних даних лише тим співробітникам, яким ця інформація необхідна для надання якісних послуг клієнту, забезпечуючи дотримання зазначеними особами конфіденційності персональних даних кожного користувача і безпеки всіх персональних даних при їх опрацюванні.

При обробці персональних даних користувача менеджери сайту керується ЗУ «Про захист персональних даних».

Всі персональні дані які ви залишаєте на сайті, необхідні лише для нашої якісної взаємодії з Вами.

При онлайн оплаті проводиться переадресація на сайт системи відповідних  платежів. Одже таким чином, ваші персональні і банківські дані не доступні для працівників нашого магазину і виможете бути впевнені в надійності здійснення даних платежів.

Адміністрація нашого сайту при обробці персональних даних приймає абсолютно всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних. Застосовуючи всі загальноприйняті методи та засоби безпеки для забезпечення захисту інформації від неправомірного або випадкового доступу до неї, знищення, перекручення, блокування, копіювання, несанкціонованого поширення, а також інших неправомірних дій з нею третіх осіб. Безпека реалізується програмними засобами мережевого захисту, дотриманням умов цієї Політики.

Всі зміни чи доповнення політики конфіденційності  нашої компанії розміщуються на сайті без спеціального повідомлення. Нова редакція політики конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією політики. Продовження використання сайту користувачем після внесення змін або доповнень до цієї політики означає прийняття і згоду відвідувача з такими змінами чи доповненнями.

Чинна редакція цієї політики розташовується в мережі Інтернет за адресою: varan.in.ua. Всі ваші звернення, пропозиції та претензії фізичних осіб до адміністрації нашого сайту в зв'язку з цією політикою, а також запити уповноважених законодавством України осіб можуть бути надіслані на адресу: shop.varan@gmail.com